РЕШЕНИЕ №68 / 01.09.2011

Общинска избирателна комисия  Козлодуй



РЕШЕНИЕ
№ 68
Козлодуй, 01.09.2011


ОТНОСНО:  Формиране единните номера на избирателните секции в община Козлодуй.


На основание  чл.71, ал.6, във връзка с чл. 33, ал. 1, т.2 от Изборния кодекс, Решение №  19-ПВР/МИ от 11.07.2011 г на ЦИК и Заповед №329/25.08.2011 г. на кмета на община Козлодуй, Общинска избирателна комисия

Р Е Ш И :

Формира номера на избирателните секции в община Козлодуй, както следва:

Избирателна секция № 062000001 с адрес гр.Козлодуй,  ул. „Христо Ботев” № 145, Квартален клуб, включваща:

ул. “Милин камък”  - от № 1 до № 93,

ул. “Радецки” – от № 1 до № 86 Б,

ул. “Рангел Панталеев” – от № 1 до № 21,

ул. “Христо Ботев” – от № 15 до № 212,

ул. “Царибродска” от № 1 до № 51;


Избирателна секция № 062000002 с адрес гр. Козлодуй, СОУ „Христо Ботев”, включваща:

ул. “Александър Стамболийски” – от № 1 до № 44,

ул. “Булаир” – от № 1 до № 17

ул. “Васил Априлов”,

ул. “Васил Левски”,

ул. “Георги Бенковски”,

ул. “Лозенград”,

ул. “Ломска”,

ул. “Митко Палаузов”,

ул. “Никола Войводов”,

ул. “Одрин”,

ул. “Прилеп”,

Стопански сгради III-ти стопански двор,

ул. “Хаджи Димитър”,

ул. “Хан Аспарух”,

ул.”Хан Крум”,

ул.”Хан Кубрат”,

ул. “Хан Омуртаг”,

ул.”Княз Борис І”,

ул.”Цар Симеон Велики”,

ул.”Цар Иван Асен ІІ”;


Избирателна секция № 062000003 с адрес  гр.Козлодуй, ул. „Стефан Караджа” № 22,

СОУ  „Св. Св. Кирил и Методий”, включваща:

ул. “Васил Воденичарски”,

ул. “Васил Коларов”,

ул. “Ген. Скобелев”,

ул. “Драва”,

ул. “Завоя на черна”,

ул. “Кирил и Методий”,

ул. “Кокиче”,

ул. “Люле Бургас”,

ул. “Освободител” от № 2 до № 46,

ул. “Паисий Хилендарски”,

ул. “Петко Р. Славейков”,

ул. “Панайот Хитов”,

ул. “Стефан Караджа”,

ул.“Страцин”,
ул. “Теменуга”,

ул. “Томороз”,

ул. “Цанко Церковски”,

ул. “Янко Сакъзов”;


Избирателна секция № 062000004 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Васил Воденичарски” № 3, ОДЗ „Радост”, включваща:

Жилищен комплекс 1, блокове: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;

Младежко общежитие № 1;


Избирателна секция № 062000005 с адрес гр.Козлодуй, ОДЗ „Мир” в жилищен комплекс № 1, включваща:

Жилищен комплекс 1, блокове: 10, 10А, 11, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32;


Избирателна секция № 062000006 с адрес  гр.Козлодуй, СОУ „Христо Ботев”, включваща:

Жилищен комплекс 2, блокове: 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 66Б, 66В, 67;


Избирателна секция № 062000007 с адрес гр.Козлодуй, ул. „П.Р.Славейков” № 6, ЦДГ „Слънчице”, включваща:

Жилищен комплекс 1, блокове: 6, 7, 8, 9, 9А;

Жилищен комплекс 2, блокове: 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;


Избирателна секция № 062000008 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Стефан Караджа” № 22,

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, включваща:

Жилищен комплекс 2, блокове: 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 70;

Жилищен комплекс 2 А , блокове: 71, 73, 76, 85, 86, 87;

Общежитие на СП


Избирателна секция № 062000009 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Стефан Караджа” № 22,

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, включваща:

Жилищен комплекс 2 А , блокове: Радецки – 001, Радецки – 002, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 79 А, 80


Избирателна секция № 062000010 с адрес  гр.Козлодуй, ул. „Освободител” № 50, ПГЯЕ „Игор Курчатов”, включваща:

Жилищен комплекс 3, блокове: 15, 16 А , 17, 17 А, 20, 20 А, 21, 22, 84;

Общежития за учащи и работещи 1, 2, 3, 4;


Избирателна секция № 062000011 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Христо Ботев” № 2, Дом на Енергетика, включваща:

Жилищен комплекс 3, блокове: 1, 2, 2 А, 6, 6 А, 7, 12 А, 16, 19, 83;


Избирателна секция № 062000012 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Свилен Русев” № 27, НУ „Васил Левски” , включваща:

Жилищен комплекс 3, блокове: 11, 13, 14, 18;

Работническо селище 1700;

ул. “Бургас”,

ул. “Варна”,

ул. ”Екзарх Йосиф”,

ул. “Любен Каравелов”,

ул. “Орлин Василев”,

ул. ”София”,

ул. “Пловдив”,

ул. “Търново”;


Избирателна секция № 062000013 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Свилен Русев” № 27, НУ „Васил Левски”, включваща:

ул. “Добруджа”,

ул. “Зорница”,

ул. “Иглика”,

ул. “Княз Дондуков”,

ул. “Ком”,

ул. “Калина”,

ул. “Обходен път”,

ул. “52-ри полк”,

ул. “Победа”,

ул. “Преслав”,

ул. “Ралица”,

ул.”Тракия”,

ул. “36 ти полк”,

ул. “Янтра”,

ул. “Безименна”;


Избирателна секция № 062000014 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Свилен Русев” № 27, НУ „Васил Левски”, включваща:

ул. “Беласица”,

ул. “Вардар”,

ул. “Враца”,

ул. “Георги Димитров”,

ул. “9-ти май”,

ул. “Дунав”,

ул. “Освободител” от № 48 до № 158,

ул.” Свилен Русев”,

ул.”Славчо Трънски”,

ул. “Тимок”,

ул. “Тимок –2”,

ул. “Тунджа”;


Избирателна секция № 062000016 с адрес с.Хърлец, ул. „Цар Освободител” № 45, Квартален клуб /Бежанска махала/, включваща:

ул. „Благой Иванов”,

ул. „Георги Димитров” № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;

ул. „Дафинка Чергарска”,

ул. „Добруджа”,

ул. „Елин Пелин”,

ул. „Иван Вазов” № 1, 3, 4, 6, 9;

ул. „Искър” № 1, 5, 8;

ул. „Марица”,

ул. „Мизия”,

ул. „Минзухар”,

ул. „Никола Вапцаров”,

ул. „Паисий Хилендарски” № 1, 3, 6, 9;

ул. „Панайот Хитов” № 1, 10, 14, 17, 19, 21, 22, 24;

ул. „Скът”,

ул. „Хан Аспарух”,

ул. „Цар Освободител”,

ул. „Червена роза”,

ул. „Шипка” № 1, 5, 6, 9, 11, 14, 17, 23, 24;

ул. „Юрий Гагарин”,

ул. „Явор”,

ул. „Янтра” № 1, 3;


Избирателна секция № 062000017 с адрес с.Хърлец, ул. „Георги Димитров”  № 36,

Народно читалище „Никола Вапцаров-1927”, включваща:

ул. „Александър Стамболийски”,

ул. „Антим І”,

ул. „Васил Воденичарски” № 2, 3, 4;

ул. „Васил Левски”,

ул. „Васил Петлешков”,

ул. „Вела Пеева”,

ул. „Витоша” № 1, 4, 9;

ул. „Георги Димитров” № 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 38, 39, 43, 45;

ул. „Димитър Благоев”,

ул. „Драва” № 3,

ул. „Иван Вазов” № 13, 15, 19, 21, 23, 25;

ул. „Искър” № 10;

ул. „Любен Каравелов”,

ул. „Мир”,

ул. „Митко Палаузов”,

ул. „Неофит Рилски”,

ул. „Огоста”,

ул. „Одрин”,

ул. „Осоговска”,

ул. „Паисий Хилендарски” № 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29;

ул. „Панайот Волов”,

ул. „Панайот Хитов” № 25, 26;

ул. „Трапезица”,

ул. „Трепетлика”,

ул. „Хаджи Димитър”,

ул. „Христо Ботев”,

ул. „Цар Самуил”,

ул. „Шипка” № 25, 29, 33;

ул. „Яне Сандански”,

ул. „Янтра” № 7, 9;


Избирателна секция № 062000018 с адрес с.Хърлец, ул. „Георги С. Раковски” № 13, Здравна служба, включваща:

ул. „Августа”,

ул. „Александър Стамболийски” № 40, 42, 44, 46, 48, 52;

ул. „Васил Воденичарски” № 7, 8, 10, 11, 15, 19, 21, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 35, 41

ул. „Витоша” № 6, 13, 15, 23;

ул. „Георги Бенковски”,

ул. „Георги Димитров”  № 44, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 61, 63, 65;

ул. „Георги С. Раковски”,

ул. „9 – ти Септември”,

ул. „Драва” № 6, 10, 15, 16;

ул. „Иван Вазов” № 27, 29;

ул. „Иван Нивянин”,

ул. „Йорданка Чанкова”,

ул. „Калето”,

ул. „Кап. Петко Войвода”,

ул. „Кирил и Методий”,

ул. „Кольо Фичето”,

ул. „Морава”,

ул. „Мусала”,

ул. „Оборище”,

ул. „Пейо Яворов”,

ул. „Рила”,

ул. „Тодор Каблешков”;


Избирателна секция № 062000019 с адрес с.Гложене, ул. „Ленин”, клуб „969”, включваща:

ул. „Акация”,

ул. „Александър Стамболийски” № 1, 21, 25, 31, 33, 53, 55, 61, 63, 67;

ул. „Братя Миладинови” № 1, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 65;

ул. „Васил Друмев” № 2, 4, 6, 12, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 68, 70;

ул. „Васил Коларов” № 11, 15, 17, 21, 40, 44, 46, 48, 54, 58, 60, 60А, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90, 92, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 120;

ул. „Вела Пеева”,

ул. „Гео Милев”,

Извън регулация,

ул. „Искър”,

ул. „Кирил и Методий”,

ул. „Ленин” № 1, 1А, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;

ул. „Маршал Бирюзов” № 1, 5, 6, 9, 13, 16, 21, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42;

ул. „Мур”,

ул. „Рила”,

ул. „Скът”,

ул. „Стара Планина”,

ул. „Стефан Караджа”,

ул. „Христо Смирненски” № 3, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24;

ул. „Юрий Гагарин”;


Избирателна секция № 062000020 с адрес с.Гложене, ул. „Паисий Хилендарски” № 3,

ОУ „Христо Ботев”, включваща:

ул. „Александър Стамболийски” № 8,  20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 82;

ул. „Александър І”,

ул. „Братя Миладинови” № 42, 48, 50, 52, 54;

ул. „Васил Коларов” № 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34;

ул. „Витоша” № 3, 7, 9;

ул. „Дунав”,

ул. „Йонко Милев” № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16;

ул. „Йордан Лютибродски”,

ул. „Йордан Юнчев” № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22;

ул. „Ленин” № 57, 59, 61, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 82Б, 82В, 83, 85, 87, 89, 93, 97А, 97Б, 97В;

ул. „Маршал Бирюзов” № 39, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 55, 56, 60, 62;

ул. „Оборище”,

ул. „Огоста” № 3, 7, 9, 15;

ул. „Паисий Хилендарски”,

ул. „Христо Ботев” № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 17, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 49, 59;

ул. „Христо Смирненски” №  25, 26, 28, 31, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;

ул. „Яким Деспотов” № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 21;


Избирателна секция № 062000021 с адрес с.Гложене, ул. „Христо Ботев” № 22,

Административна сграда на кметството, включваща:

ул. „Витоша” № 2, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24;

ул. „Георги С. Раковски”,

ул. „Иван Вазов” № 1, 3, 7;

ул. „Иван Димитров”,

ул. „Йонко Милев” № 11, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33;

ул. „Йордан Юнчев” № 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 62, 72, 76;

ул. „Ленин” № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139;

Ул. „Марица”,

ул. „Маршал Бирюзов” № 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 76, 80, 81, 81А, 84, 86, 88, 90;

ул. „Никола Вапцаров”,

ул. „Огоста” № 17, 19, 25;

ул. „Петко Р. Славейков”,

ул. „Хаджи Димитър”,

ул. „Христо Ботев” № 28, 30, 32, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 72, 74, 78, 80, 83, 87;

ул. „Христо Смирненски” № 45, 49, 51, 52, 54, 58, 59, 62, 63, 64, 66, 67, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 87, 89, 91, 97, 99;

ул. „Яким Деспотов” № 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 56, 63, 64, 67, 71, 76, 80;

 

Избирателна секция № 062000022 с адрес с.Гложене, ул. Маршал Бирюзов” № 77, ОДЗ „Радост”, включваща:

ул. „Бели Брег”,

ул. „Васил Друмев” № 1, 3, 5, 11, 15, 37, 108, 110, 118, 128, 130, 132, 134, 136, 143;

ул. „Видин”,

ул. „Вит”,

ул. „Георги С. Раковски” № 44,

ул. „Драва”,

ул. „Иван Вазов”,

ул. „Йордан Юнчев” № 73, 77, 80;

ул. „Кокиче”,

ул. „Ленин” № 126, 136, 138, 140, 142, 142Б, 143, 144, 146, 148, 152, 153, 155, 159, 165, 167, 171;

ул. „Маршал Бирюзов” № 83, 85, 87, 89, 93, 95, 95А, 96, 97, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 116, 118;

ул. „Минзухар”,

ул. „8 - ми Март”,

ул. „Погранична”,

ул. „Христо Смирненски” № 100,

ул. „Цар Самуил”,

ул. „Безименна”;

Избирателна секция № 062000023 с адрес с.Бутан,  ул. „Гроздан Пешов” № 27,

Клуб в квартал „Надежда”, включваща:

ул. „Антон Иванов” № 2, 6, 8, 10, 12;

ул. „Вихрен”,

ул. „Гео Милев”,

ул. „Гроздан Пешов”,

ул. „Димитър Борисов”,

ул. „Здравец”,

ул. „Извор”,

Извън регулация,

ул. „Камчия”,

ул. „Климент Охридски” № 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 36;

ул. „Надежда”,

ул. „Никола Петранин” № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;

ул. „Околоселска” № 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120;

ул. „Радойково”,

ул. „Струма” № 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19;

ул. „Цар Калоян”;


Избирателна секция № 062000024 с адрес с.Бутан, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, включваща:

ул. „Антон Иванов” № 1, 11, 22, 30, 32, 34, 36, 38, 40;

ул. „Асен Костов”,

ул. „Батак”,

ул. „Бачо Киро”,

ул. „Благой Иванов” № 2, 4, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 28, 30, 32;

ул. „Вела Пискова”,

ул. „Владимир Цветков”,

ул. „Ген. Гурко”,

ул. „Ген. Николаев”,

ул. „Ген. Петър Панчевски”,

ул. „Георги Димитров” № 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57;

ул. „Граф Игнатиев” № 1, 3, 4, 5, 6, 10;

ул. „Димитър Благоев” № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 46, 50, 52;

ул. „Иван Вазов” № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62;

ул. „Иван Тодоров Ангелов” № 4, 16, 18, 20, 24;

ул. „Кирил и Методий” № 2, 4;

ул. „Климент Охридски” № 1, 2, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14,16;

ул. „Лазар Драйчев”,

ул. „Ленин” № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 67;

ул. „Любен Каравелов”,

ул. „Милин камък” № 8, 10, 12;

ул. „Мир” № 2, 4;

ул. „Никола Петранин” № 13, 14, 16, 20, 33;

ул. „Околоселска” № 72,

ул. „Охрид”,

ул. „Петър Костов” № 6, 10, 12, 14, 16, 18, 26, 28;

ул. „Плиска”,

ул. „Райко Даскалов”,

ул. „Речка”,

ул. „Софроний Врачански” № 1, 2, 3, 4, 5, 9;

ул. „Струма” № 1, 3, 5, 5А, 7, 11;

ул. „Христо Ботев” № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;

ул. „Цар Асен”,

ул. „Чапаев”,

ул. „Юрий Гагарин”;


Избирателна секция № 062000025 с адрес с.Бутан,  ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, включваща:

ул. „Александър Стамболийски”,

ул. „Антон Иванов” № 17, 23, 44, 46;

ул. „Беласица”,

ул. „Босилеградска”,

ул. „Вардар”,

ул. „Васил Воденичарски”,

ул. „Враца”,

ул. „Връшка чука”,

ул. „Ген. Скобелев” № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;

ул. „Георги Димитров” № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 21, 25;

ул. „Граф Игнатиев” № 14, 16;

ул. „Димитър Благоев” № 35, 37, 41, 43, 54, 56, 58, 60, 62, 68, 70;

ул. „Драгоман”,

ул. „Дунав” № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 23, 24, 25;

ул. „Иван Вазов” № 68, 70, 72;

ул. „Иван Тодоров Ангелов” № 1, 1А, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;

Извън регулация,

ул. „Калиманица” ,

ул. „Кирил и Методий” № 5, 7, 9, 16, 18;

ул. „Ломска комуна”,

ул. „Места”,

ул. „Милин камък” № 1, 1А, 3, 7, 9, 11, 13;

ул. „Мир” № 3, 5, 7, 9;

ул. „Никола Вапцаров”

ул. „Никола Димитров Тодоров”,

ул. „Огоста”,

ул. „Околоселска” № 2,8,10, 14, 16, 50, 66;

ул. „Осогово”,

ул. „Проф. Методи Балевски” № 2, 4, 6, 8, 12, 18, 20, 22, 28, 36, 52, 54, 56;

ул. „Петър Костов” № 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 99;

ул. „Преслав” № 9, 15, 16, 17, 18;

ул. „Рила”,

ул. „Руен”,

ул. „Стефан Ликов” № 31, 33, 35, 40, 41, 42, 44, 45, 48;

ул. „Тимок”,

ул. „Тракия”,

ул. „Хаджи Димитър”,

ул. „Христо Ботев” № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58;

ул. „Черна”;


Избирателна секция № 062000026 с адрес с.Бутан,  ул. „Георги Димитров” № 80, ЦДГ „1 – ви юни”, включваща:

ул. „Амур”,

ул. „Благой Иванов” № 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 31, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58;

ул. „Бургас”,

ул. „Васил Априлов”,

ул. „Вела Пеева”,

ул. „Ген. Скобелев” № 1, 3, 5, 6, 7, 8;

ул. „Даниел Баи”,

ул. „Георги Димитров” № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 84, 88, 90;

ул. „Ген. Копчев”,

ул. „23 – ти Септември”,

ул. „Дунав” № 2, 6А, 10,

ул. „Иван Кордов”,

ул. „Искър”,

ул. „Йорданка Чанкова”,

ул. „Кирил и Методий” № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14;

ул. „Ленин” № 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;

ул. „Лозенград”,

ул. „Милин камък” № 16, 17, 22, 24, 28, 29, 31, 39;

ул. „Младен Първанов”,

ул. „Околоселска” № 20, 22, 32, 42;

ул. „Проф. Методи Балевски” № 1, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 21, 23, 27, 31, 39, 59, 61, 69, 71, 73;

ул. „Панагюрище”,

ул. „Петър Костов” № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 86;

ул. „Пирин”,

ул. „Преслав” № 2, 3, 4, 7, 10;

ул. „1 – ви Май”,

ул. „Радецки”,

ул. „София”,

ул. „Софроний Врачански” № 8, 11, 12, 16, 23;

ул. „Стефан Ликов” № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 27, 28, 32, 36;

ул. „Стоянка Копчева”,

ул. „Цар Самуил”,

ул. „Шипка”,

ул. „Янтра”;


Избирателна секция № 062000027 с адрес с.Крива бара,  ул. „Георги Димитров” № 45, НУ „Гео Милев”, включваща:

ул. „Антон Иванов”,

ул. „Багджийска”,

ул. „Благой Иванов”,

ул. „Бригадирска”,

ул. „Бузлуджа”,

ул. „Васил Воденичарски”,

ул. „Васил Левски”,

ул. „Владимир Цветков”,

ул. „Гаврил Генов”,

ул. „Ген. Владимир Заимов”,

ул. „Ген. Гурко”,

ул. „Георги Бенковски”,

ул. „Георги Димитров”,

ул. „Георги С. Раковски”,

ул. „Дафинка Чергарска”,

ул. „23 – ти Септември”,

ул. „9 – ти Септември”,

ул. „Дерето”,

ул. „Дунав”,

ул. „Йорданка Чанкова”,

ул. „Ком”,

ул. „Крайна”,

ул. „Кубадин”,

ул. „Лиляна Димитрова”,

ул. „Малчика”,

ул. „Марица”,

ул. „Мир”,

ул. „Огоста”,

ул. „Околовръстна”,

ул. „Пейо Яворов”,

ул. „Петър Костов”,

ул. „Радецки”,

ул. „Рила”,

ул. „Стара планина”,

ул. „Христо Ботев”,

ул. „Черковна”;



Решението може да се обжалва в срок до три дни от обявяването му пред ЦИК.







ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Адриана Добрева




СЕКРЕТАР:
Соня Луканова

 





































Публикувано на 01.09.2011 в 17:00 часа

Търсене
Харесва ли ви новата визия на сайта?
facebook