Контакти

Име

Длъжност

 

Телефон

Ръководен екип

 

Маринела Николова

Кмет на община

 

85 800

Николай Николов

Зам. кмет на община

 

85 802

Весела Вълкова

Зам. кмет на община

 

85 861

Ивалина Банова

Секретар на община

 

85 811

I ДЛЪЖНОСТИ НА ПРЯКО ПОДЧИНЕНИЕ

НА КМЕТА НА ОБЩИНАТА

Атанас Йорданов

Главен архитект

 

85 821

 

Ръководител на звено за вътрешния одит

 

85 847

 

Вътрешен одитор

 

 

Михаела Христова

Финансов контрольор

 

85 805 

Виолета Илиева

Служител по сигурност на информацията и "ОМП"

 

85 840

Иван Вачов

Длъжностно лице по защита на личните данни

 

85 829

Отдел "Секретариат на общински съвет"

Наталия  Предова -Василева

Началник на отдел

 

85 804

Ивелина Барболова

Юрисконсулт

 

85 850

Румен Горинов

Главен специалист "Логистика"

 

 

Деница Петрова

Младши експерт „Дейност на ПК и контрол върху изпълнение решенията на ОбС”

 

85 804

II. ОБЩА АДМИНИСТРАЦИЯ

Дирекция "Финансово-стопански дейности и управление на собствеността"

Галина Кузманова

Директор на дирекция

 

85 816

Лилия Димитрова

Главен експерт "Бюджет и финанси"

 

85 864

Хелия Кузова

Старши експерт "Финанси на социалните дейности"

 

85 809

Мариана Колева

Главен експерт "Финанси на образованието"

 

85 862

Нели Джугова

Главен експерт "Общински приходи и ДДС"

 

85 805

Венера Ангелова

Главен експерт "Контрол приходи"

 

85 836

Галина Атанасова

Главен експерт "Труд и работна заплата"

 

85 855

Ивелина Драгомирова 

Старши експерт "Изпълнение на общинския бюджет"

 

85 864

Пенка Гучева

Главен специалист -отчитане на приходи и разходи

 

85 809

Невена Русева

Главен специалист - отчитане на разходи

 

85 855

Албена Асенова

Главен специалист "Отчитане на приходи и разходи"

 

85 809

Петя Янкова

Старши счетоводител "Образование"

 

85 862

Красимира Александрова

Старши счетоводител "Социални дейности"

 

85 842

Евелина Цветанова

Старши счетоводител "Социални дейности"

 

85 842

Десислава Кирилова-Кучева

Главен експерт "Контрол на приходите от общинска собственост"

 

85 825

Ирена Гуцина

Младши експерт "Разпореждане и управление на общинската собственост"

 

85 849

Ангел Орлов

Старши специалист домакин - снабдител

 

85 852

Павлина Нетова

Старши счетоводител

 

Дирекция "Правно, нормативно, административно и информационно обслужване"

Валентина Петрова

Директор на дирекция

 

85 863

Десислава Сандулова

Главен експерт "Системен администратор"

 

85 832 

Яна Георгиева

Младши експерт "Компютърни системи"

 

85 851 

Галина Младенова

Главен експерт "КАО"

 

85 837

Петя Иванова-Николова

Главен юрисконсулт

 

85 823

Любов Воденичарска

Младши експерт "Човешки ресурси"

 

85 858 

Марина Славчева

Главен експерт „Ефективност на труда”

 

85 858

Галина Маринова

Главен специалист "Човешки ресурси"

 

85 858

Емилия Иванова

Главен специалист "ЕСГРАОН"

 

85 845

Елена Иванова

Главен специалист "АПОН и гражданска регистрация"

 

85 845

Маруся Мановска

Главен специалист "Деловодител и завеждащ общински архив"

 

85 837

III. СПЕЦИАЛИЗИРАНА АДМИНИСТРАЦИЯ

Дирекция "Устройство на територията, строителство и икономически дейности"

Людмил Ангелов

Директор на дирекция

 

85 828

Десислав Димитров

Главен експерт "Екология и опазване на околната среда"

 

85 841

Александър Кръстев

Главен експерт "Местно икономическо развитие"

 

85 820

Таня Дупаринова

Главен експерт "Общински земи и поземлени отношения"

 

85 820

Красимира Гончева

Главен експерт "Контрол по комунални дейности"

 

85 847

Цветелина Гаврилова

Младши експерт "Контрол по търговски фирми и пазари"

 

85 830

Велислава Спасова

Младши експерт ”Екология и зелени системи”

 

85 841

Мариета Исакова

Главен специалист "Вертикално планиране, подземна инфраструктура и контрол по строителството"

 

85 824

Магдалена Василева

Специалист "Контрол по строителството"

 

85 814

Цветан Вашков

Специалист "Строителство на В и К инфраструктура"

 

85 827

 

Юрисконсулт

 

 

Петя Гечева

Главен специалист "Устройствено планиране, кадастър, регулация"

 

85 814

ДИРЕКЦИЯ "Национални програми, международни проекти и обществени поръчки"

Ирена Кирилова-Попова

Директор на дирекция

 

85 865

Лили Няголова

Главен експерт "Международни програми и проекти"

 

85 819

Елена Трифонова

Главен експерт "Оперативни програми"

 

85 819

Цветанка Трайкова

Главен експерт "Обществени поръчки"

 

85 812

Мария Цонева

Младши експерт "Обществени поръчки"

 

85 854

Мария Коцева

Главен експерт "Обществени поръчки"

 

85 854

Цветанка Петрова

Главен експерт „Обществени поръчки”

 

85 854 

Кристин Иванова

Главен експерт "Оперативни програми и проекти"

 

85 812

ДИРЕКЦИЯ "Хуманитарни дейности"

Лиляна Рашкова

Директор на дирекция

 

85 848

Отдел „Образование, социални дейности и младежки политики”

Лидия Петрова

Началник на отдел

 

85 844 

 

Главен експерт "Образование"

 

85 846 

Деница Борисова

Главен експерт „Социални дейности, здравеопазване и интеграция”

 

85 844
80 054

Севда Давидова - Янчева

Секретар на местната комисия за БППМН

 

85 844

Ирина Николчева

Главен специалист "Образование"

 

85 846
80 640

Виолета Маркова

Главен специалист "Младежки дейности и детски политики"

 

85 846

80 640

Отдел „Култура, спорт и публични прояви”

Величка Нейчева-Бошнякова 

Началник на отдел

 

85 844 

Елеонора Йорданова

Главен експерт "Култура"

 

85 800

Мирослав Христов

Младши експерт "Спорт и туризъм "

 

85 846

Денислава Цветкова

Главен експерт "Протокол"

 

85 800

 

Главен специалист "Реклама и маркетинг"

 

85 848

Виктория Майсторова 

Младши експерт „Връзки с обществеността”

 

85 844

Дирекция "Местни данъци и такси"

Цветелина Маринова

Директор на дирекция

 

80 351

Анита Маринова

Главен експерт "Местни данъци и такси"

 

80 196

Деница Петрова

Юрисконсулт

 

80 196

Галя Николова

Младши експерт "Местни данъци и такси"

 

80 063

Цветелина Александрова

Младши експерт "Местни данъци и такси"

 

80 063

Теменужка Кузманова

Главен специалист "Общински приходи"

 

80 196

Соня Василева

Главен специалист "Общински приходи"

 

80 063

Теодора Пепелярска

Главен специалист "Общински приходи"

 

80 063

ПМС № 66

Лидия Тодорова

Деловодител по архива на ликвидирани учреждения, координатор и касиер Временна заетост

 

80 073

Стела Димитрова

Специалист “Информационно обслужване на граждани"

 

85 846

Мариела Тошевска

Главен специалист "Местни данъци и такси пазари"

 

80 063 

Деница Николова

Специалист "Административно обслужване"

 

85 833

Йорданка Вачева

Главен специалист "Общинска собственост"

 

85 825

Дейности "Обредни домове и зали"

Валерия Ликуриева

Специалист "Обрeдни дейности"

 

85 831

Антоанета Николова

Специалист "Обрeдни дейности  и гражданско състояние"

 

85 834

Николинка Цветкова

Специалист "Обредни дейности и гражданско състояние"

 

85 835

Дейност "Отбранително-мобилизационна подготовка"

Виргиния Ангелова

Оперативен дежурен

 

80 784; 85 817

Йордан Савов

Оперативен дежурен

 

80 784; 85 817

Иво Сиреняров

Оперативен дежурен

 

80 784; 85 817

Ангел Кръстев

Оперативен дежурен

 

80 784; 85 817

Любомира Зулямска

Оперативен дежурен

 

80 784; 85 817

Сашка Иванова

Изпълнител по поддръжка на пункт за управление

 

80 784; 85 817

Красимир Тошков

Изпълнител по поддръжка на пункт за управление

 

85 817

Изпълнители по спазване на обществения ред

Светлин Митков

Изпълнител по спазване на обществен ред

 

85 818

Мирослав Янев 

Изпълнител по спазване на обществен ред

 

85 818

Валери Върганов

Изпълнител по спазване на обществен ред

 

85 818

Стати Статев

Изпълнител по спазване на обществен ред

 

85 818

Офис за военен отчет

Андрей Стоянов

Старши експерт

 

80 760

Търсене
Харесва ли ви новата визия на сайта?
facebook